Доброго часу доби, шановні Клієнти!

Компанія Fashion Verdict була заснована в 2016 році. За цей час ми змогли завоювати довіру наших клієнтів високою якістю послуг і справедливими цінами. Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб продати товар, але і в тому, щоб інформувати і просвіщати покупця, приносити покупцям тільки позитивні емоції від шопінгу в інтернеті.

Ми піклуємося про Ваш комфорт і безпеку при здійсненні покупки, тому гарантуємо: своєчасну доставку, якість товару, повернення/обмін в разі потреби. В інтернет магазині FahionVerdict, Ви обов'язково знайдете, що-небудь цікаве і оригінальне, переходьте в каталог для жінок або каталог для чоловіків.

FahionVerdict.com.ua - інтернет-магазин стильних і модних товарів в Україні. У нас Ви зможете купити модний і якісний товар за доступними цінами, тому що ми працюємо безпосередньо з українськими виробниками і офіційними представниками імпортних товарів.

Чому здійснювати покупки на FahionVerdict.com.ua вигідно?

  • По-перше, це низька ціна (в ціну не включена оренда шоурума, комунальні послуги тощо).
  • По-друге, ми дорожимо своєю репутацією (99% відгуків - позитивні).
  • По-третє, це сучасний рівень сервісу (оперативно зв'яжемося і розповімо про кожен виріб, чітко і лаконічно, приділивши кожному клієнту максимум уваги).
  • По-четверте, ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками.
  • Ну і наостанок, відправка товару здійснюється "Новою поштою", що дає оперативно робити доставку і оплачувати замовлення при отриманні.